Укр    Eng
  АПГК «Дніпровська»  /  Cоціальна відповідальність  / 

  Механізм розгляду звернень, пропозицій та скарг

  Компанія розробила та запровадила механізм обробки скарг та пропозицій від зацікавлених сторін. Наразі подати звернення чи скаргу можна через:

  Скарги, що надійшли через електронну пошту, щоденно переглядає відповідальна особа та передає їх у відповідні відділи компанії для подальшого розгляду.

  Скарги, що були подані через поштову адресу чи за телефоном, приймає секретар та передає до відповідних відділів для вирішення.
   

  Відповідно до вимог «Європейського банку реконструкції та розвитку» щодо взаємодії з зацікавленими сторонами, компанія запровадила механізм розгляду та контролю скарг:

  ① Подача скарги.

  ② Після отримання скарги, особа, відповідальна за облік та реєстрацію, записує звернення у журнал реєстрації скарг та звернень у той самий день або наступний робочий день.

  ③ Прийняті та зареєстровані скарги розглядає генеральний директор АПГК «Дніпровська» протягом одного робочого дня. Він призначає особу, відповідальну за розгляд та вирішення звернення.

  ④ Особу, яка подала скаргу, інформують про вирішення скарги відповідно до обраного нею способу зв’язку.

  ⑤ Усі скарги, що надходять протягом року, фіксуються у нашому журналі реєстрації скарг та звернень, незалежно від результату їх вирішення..

   

  Документи

  Додаток №1

  Розкриття інформації та механізм контролю, звітності та зворотнього зв’язку

  Подати звернення/скаргу

   

  Телефон:

  +38 061 702-02-02

  Адреса:

  вул. Електрометалургів, 302
  Нікополь, 53200, Україна

   

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»