Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Механізм розгляду звернень, пропозицій та скарг

  Компанія розробила та запровадила механізм подачі та обробки скарг та пропозицій від зацікавлених сторін. На сьогоднішній день Компанія надає наступні можливості для направлення скарг чи звернень від зацікавлених осіб:

  Скарги, отримані через електронну поштову адресу, щоденно переглядаються відповідальною особою та направляються у відповідні відділи підприємства. Скарги, що надійшли на поштову адресу чи телефон, приймає секретар та передає їх до профільних відділів для вирішення.

  Відповідно до вимог ЄБРР щодо взаємодії з зацікавленими сторонами Компанія має запровадити механізм розгляду та контролю скарг, що описаний далі.

  Після отримання скарги особа, відповідальна за облік та реєстрацію скарг, записує звернення чи скаргу у Журналі реєстрації скарг та звернень у день її отримання, чи на наступний день (якщо скарга отримана у неробочий час). У разі, якщо скарга отримана особою, яка не є відповідальною за облік та реєстрацію скарг, така особа протягом 1 робочого дня передає отриману інформацію особі, відповідальній за облік та реєстрацію звернень.

  Прийняті та зареєстровані скарги направляються на розгляд генеральному директору ТОВ АПГК «Дніпровська» протягом 1 робочого дня. У день одержання скарги директор призначає особу, відповідальну за розгляд і вирішення звернення.

  Звернення та скарги вирішуються у строк, визначений Законом України «Про звернення громадян». Форма звернення чи скарги наведена у Додатку 1.

  Особу, яка подала скаргу, інформують про вирішення скарги відповідно до обраного нею способу зв’язку.

  Усі скарги, отримані протягом року, незалежно від результату їх вирішення, записуються у журнал реєстрації скарг та звернень, що наведений нижче.

   

   

  Звернення/скарга онлайн

  Додаток №1 (файл pdf, 0.12 Mb)

  Розкриття інформації та механізм контролю, звітності та зворотнього зв’язку (файл pdf, 0.2 Mb)

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE