Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Стратегія компанії

  Стратегія компанії

  Головна мета діяльності АГРО-ПРОМИСЛОВОЇ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ДНІПРОВСЬКА» - випуск продукції, яка повністю задовольняє потреби і очікування споживачів.

  Ми впевнені у перспективах розвитку своєї Компанії!

  Основні складові та орієнтири нашого бізнесу:

  Дотримання санітарних норм - важлива й безкомпромісна вимога у нашій роботі

  Ми сприймаємо поняття «утримання сільськогосподарської птиці» як систему заходів, спрямовану на виконання вимог та дотримання норм у приміщеннях та у роботі обладнання, тим самим забезпечуючи необхідні умови життєдіяльності птиці у наближеному до природнього середовищі.

  Екологічний аспект - як один з головних принципів нашої діяльності

  Спрямований на мінімізацію екологічних та соціально- економічних проблем, пов'язаних з виробництвом продукції та складовими кінцевого продукту (птиці) протягом його життєвого циклу. Ґрунтується на основі екологічної політики Компанії та передбачає поетапне наближення до поставленої мети, вибір реальних цілей і визначення реального часу їх досягнення. Один із напрямків - плідна співпраця із зацікавленими сторонами та підвищення екологічної свідомості й культури серед працівників, партнерів, споживачів та інших зацікавлених осіб.

  Збільшення обсягів виробництва та розширення ринку збуту, просування своїх торгівельних марок

  Ми впевнені, що розширення ринків збуту продукції в умовах зростання екологічної обізнаності суспільства відображається безпосередньо на тенденціях розвитку самих ринків. Вихід на нові горизонти продажів, особливо в розвинених країнах, просування своїх торгових марок є неможливим без дотримання міжнародних екологічних стандартів та критеріїв екологічності.

  Збільшення земельного банку

  Земельний банк — наш значний актив у агровиробництві, тому Ми приділяємо цьому питанню особливу увагу. Перш за все, ми шукаємо можливості для розширення земельного банку в Дніпропетровському та Запорізькому регіонах. Для обробки купуємо якісні посівні матеріали та імпортну техніку. Знаємо: щоб забезпечити добрий врожай, потрібно вести раціональну фінансову та комерційну політику.

  Енергозбереження та енергоефективність

  Ми впроваджуємо зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Для нас ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів - це використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель чи технологічних процесів на виробництві. Застосування альтернативних джерел енергії та палива. Рішення цих завдань перебуває на стику інженерії, економіки, юриспруденції та соціології.

  Наша  міссія

  Ми сприяємо розвитку аграрного потенціалу України, забезпечуючи  виконання та вдосконалення технології вирощування птиці та сільськогосподарських культур для отримання максимальної якості кінцевого продукту.

   

  Ми – надійні партнери для усіх учасників аграрного ринку
  та споживачів сільськогосподарської продукції.

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE