Укр    Eng
  АПГК «Дніпровська»  /  Контакти  / 

  Закупівля товарно-матеріальних цінностей

  Комерційні пропозиції з питань співробітництва розглядаються за електронною адресою: office@ofc-pkd.com.ua
   

  Закупівля таро-пакувальних матеріалів, реагентів інгібіторів для комплексу по забою та переробки м'яса птиці (виробництво), мішків, біг-бегів.

  Менеждер з постачання

  +38 050 100-92-07

  Закупівля обладнання та запасних частин (промислові холодильні установки, енергообладнання, конвеєрні установки, ваги та комплектуючі), пакувального обладнання для комплексу забою та переробки м'яса птиці, запасних частин та витратних матеріалів на обладнання для грануляції, вантажо-підіймальних  механізмів, шин, гідравлічного обладнання та запасних частин до нього.

  Менеждер з постачання

  +38 050 322-04-88

  Закупівля запчастин до сільськогосподарської та авто  техніки, навантажувачів, підшипників, ланцюгів, сальників, ременів, апаратів високого тиску та запасних частин до них,  обладнання для миття, дезінфекції, матеріалів для водопідготовки (зокрема реагенти, картриджі, тест-набори), оргтехніки, комп'ютерних комплектуючих.

  Менеждер з постачання

  +38 050 405-89-80

  Закупівля канцтоварів, миючих засобів, меблів, інструментів і пристосувань, витратних матеріалів (електроди, круги, кріплення, металовироби, дріт), ізоляційних матеріалів, пристосувань для зберігання відходів, запірної арматури.

  Менеждер з постачання

  +38 050 486-28-72

  Закупівля металопрокату, залізобетонних  виробів, шиферу, цегли, лісоматеріалів, труб металевих, пластикових шлангів, сітки металевої, лакофарбних матеріалів, пінополіуретану, цементу, металопластикових вікон, дверей, сітки, виробів з металу, керамічної плитки,солі, висівок пшеничних, вапняку.

  Менеждер з постачання

  +38 050 453-84-83

  Закупівля технічного мастила, паливно-мастильних матеріалів, електрообладнання, кабельно - провідникової продукції, насосів, вентиляційного обладнання та запасних частин, електротоварів.

  Менеждер з постачання

  +38 050 453-79-19

  Закупівля ветеринарних препаратів, дезинфікуючих засобів, вакцин, кормових добавок для виготовлення комбікормів.

  Начальник управління з постачання

  +38 050 484-71-09

  Закупівля спецодягу, спецвзуття та ЗІЗ, тканин і фурнітури, побутової, радіотехніки, аудіо та відеоапаратури, металевих меблів, насіння, добрив, ЗЗР. сантехніки побутової та промислової, елементів для з'єднання та підключення сантехніки, вимірювальних приладів (термометрів, гігрометрів та ін.), обладнання для пожежогасіння (вогнегасники, шафи та ін.), зварювального обладнання та запасних частин.

  Менеждер з постачання

  +38 050 309-05-42

  Телефон:

  +38 061 702-02-02

  Адреса:

  вул. Електрометалургів, 302
  Нікополь, 53200, Україна

   

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»