Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Політика в області безпеки та якості продукції ТОВ «Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Продукція нашого підприємства ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» (м’ясо курчат-бройлерів в асортименті) призначена як для вітчизняних споживачів, так і для споживачів близького та далекого зарубіжжя.

  Головна мета діяльності підприємства – випуск продукції, що повністю задовольняє наявні та можливі потреби та очікування споживачів.

  Для реалізації цієї мети керівники та співробітники виконують наступні завдання:
  • Забезпечення поточного аналізу потенційних загроз та мінімізації та мінімізації ризиків на всіх етапах  процесу виробництва продукції, починаючи від закупівлі якісних матеріалів і закінчуючи відвантаженням споживачу.
  • Забезпечення санітарно-гігієнічних умов виробничих приміщень та обладнання, що необхідні для виробництва безпечної та якісної продукції.
  • Шляхом застосування експрес-методів підтримка на стабільному рівні якості лабораторного контролю стану сировини та готової продукції.
  • Постійна робота по обліку та належному реагуванню на рекламації, скарги, претензії, побажання та пропозиції споживачів. 
  • Налагодження співробітництва лише з постачальниками якісної та безпечної продукції (як то сировина, матеріали, обладнання тощо).
  • Забезпечення підприємства кваліфікованим та компетентним персоналом шляхом пошуку, відбору, систематичного навчання та підвищення кваліфікації  в частині харчової безпеки.
  • Забезпечення ритмічної роботи виробничих ділянок та служб підприємства шляхом впровадження модернізованих технологій, обладнання; застосування лише тих матеріалів, що забезпечують максимальну безпеку та якість продукції, що випускається.
  • Забезпечення виконання законодавчих та нормативних вимог (державних стандартів, ветеринарно – санітарних норм та правил, технологічних процесів) на кожному робочому місці.  А також виконання законодавчих вимог країн-експортерів.     

  Керівництво підприємства здійснює постійний контроль над роботами в області підтримки системи  менеджменту якості та безпеки у відповідності до міжнародних стандартів, забезпечує необхідними ресурсами для функціонування та постійного підвищення результативності.

   

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE