Наші проєкти

Реконструкція цеху по забою та переробці м’яса птиці
У 2018 році почалося впровадження масштабного інвестиційного проєкту - реконструкція цеху по забою та переробці м’яса птиці. Наразі до кінця 2023 року планується завершення третьої черги проєкту.
Основна мета цього проєкту полягає у поетапній модернізації виробництва, яка проводилася у три черги:
Перша черга: будівництво цеху технічних фабрикатів ЦТФ.
Друга черга: будівництво цеху по забою (сюди входить основне виробництво та будівлі), а також аміачної компресорної.
Третя черга: будівництво цеху по забою (сюди входить допоміжне виробництво, будівлі з холодильними, морозильними камерами та експедицією відправлення), а також адміністративних будівель.
На сьогодні вже монтується обладнання провідних європейських виробників, таких як: "Meyn-food", "GEA", "HEINEN", "Mavitec", "Wolf" та ін. Завдяки результатам роботи очікується збільшена виробнича потужність до 12000 голів/на годину, 19200 голів/на добу.
ЗАВАНТАЖИТИ
Енергетичний комплекс з використанням біопалива для вироблення енергії
Один з альтернативних джерел відновлювальної енергії - біопаливо, може бути отримане з відходів птахофабрик, зокрема з курячого посліду з підстилкою (КПП), який відноситься до IV класу небезпеки. Саме ця ідея спалювання курячого посліду з підстилкою та лушпиння соняшника лягла в основу проєкту заміщення природного газу в АПГК «Дніпровська».
У 2018 році було завершено будівництво першої черги "Енергетичного комплексу з використанням біопалива для вироблення енергії". У майбутньому планується реалізувати другу чергу цього комплексу в АПГК «Дніпровська».
ЗАВАНТАЖИТИ
Цех інкубації ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський»
У зв'язку зі збільшенням обсягів виробництва м'яса птиці у 2022 році була завершена реконструкція цеху інкубації, яка включала будівництво нового інкубаційного залу, двох вивідних залів, розширення площі яйцескладу та інших технологічних приміщень.
Після реконструкції було впроваджено автоматизацію технологічного процесу, таку як автоматичне укладання яєць, вибірка курчат, вакцинація та інші операції. Після завершення реконструкції потужність цеху зросла до 94 мільйонів яєць на рік, а щоденна посадка молодняка курчат-бройлерів становить 60-62 мільйони голів на рік.
ЗАВАНТАЖИТИ
Цех по виробництву комбікормів ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський»
На сьогодні реалізовано великий інвестиційний проект з реконструкції та будівництва нових виробничих об'єктів. В результаті реконструкції цеху по виробництву комбікормів збільшилися обсяги виробництва гранульованих кормів до 18 тисяч тонн на місяць, що дорівнює понад 225 тисяч тонн на рік.
Введення в експлуатацію двох ліній з управлінням технологічним процесом по виробництву повнораціонних кормів здійснюється за допомогою обладнання від компаній Buhler (Швейцарія), Amandus Kahl (Німеччина) та ПП Лубнимаш (Україна).
ЗАВАНТАЖИТИ