Наші проекти

Цех по забою та переробці м’яса птиці
На сьогодні впроваджується масштабний інвестиційний проект на 2018-2021рр., мета якого –поетапна модернізація виробництва, а саме: реконструкція цеху забою та переробки м’яса птиці, що буде проводиться у три черги:
1 черга: будівництво цеху технічних фабрикатів ЦТФ;
2 черга: будівництво цеху забою (основне виробництво, будівлі) та аміачної компресорної;
3 черга: будівництво цеху забою (допоміжне виробництво, будівлі з холодильними, морозильними камерами та експедицією відправлення) та адміністративні будівлі.
Вже монтується обладнання провідних європейських виробників, таких як"Meyn-food", "GEA", "HEINEN", "Mavitec", "Wolf" та ін., результатом роботи якого очікується збільшена виробнича потужність до 12000 голів/на годину, 19200 голів/на добу. Запуск оновленого виробництва заплановано на квітень 2020 року.

Енергетичний комплекс з виробленням енергії на біопаливі
Одним з альтернативних поновлюваних видів біопалива є відходи основного виробництва птахофабрик - курячий послід з підстилкою (КПП), який має IV клас небезпеки. Саме ідея спалювання біопалива - курячого посліду з підстилкою (лузга соняшника) лягла в основу проекту заміщення природного газу АПГК «Дніпровська».
У 2018 р. закінчилося будівництво 1-ї черги «Енергетичного комплексу з вироблення електроенергії на біопаливі».. У перспективі, АПГК «Дніпровська» планує реалізувати другу чергу «Енергетичного комплексу з вироблення електроенергії на біопаливі.
Енергетичний комплекс з виробленням енергії на біопаливі (файл pdf, 0,13 Mb)

Цех інкубації ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський»
У зв’язку із збільшенням обсягів виробництва м’яса птиці до 2022 року запланована реконструкція цеху інкубації з будівництвом нового інкубаційного залу, двох вивідних залів, розширення площі яйцескладу та інших технологічних приміщень.
Після реконструкції заплановане впровадження автоматизації технологічного процесу (укладка яєць, виборка курчат, вакцинація курчат, інше). Потужність цеху після реконструкції зросте до 94 млн. яєць/рік, при цьому планова посадка добового молодняка курчат-бройлерів складатиме 60-62 млн. гол/рік.

Цех по виробництву комбікормів ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський»
На сьогодні реалізується інвестиційий проект по реконструкції та будівництву нових виробничих об’єктів. В результаті реконструкції цеху по виробництву комбікормів очікується збільшення обсягів виробництва гранульованих кормів до 18 тис.т/на місяць (тобто більше ніж 225тис.т/на рік).
Вводиться в експлуатацію дві лінії з управлінням технологічним процесом по виробництву повнораціонних кормів з обладнанням компанії Buhler (Швейцарія), Amandus Kahl (Германія) и ПП Лубнимаш (Україна).