Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Наша ідеологія і цінності

  Наша ідеологія і цінності

  Наша ідеологія

  Група компаній «Дніпровська» - це  українська Компанія агропромислового сектору, яка постійно перебуває у динамічному розвитку, входить до п'ятірки найбільших виробників м'яса птиці в Україні; постійно розширює ринок збуту своєї продукції як в Україні, так і за кордоном; розвиває свою інфраструктуру, нарощує виробничі потужності та  домагається збільшення обсягів виробництва.

  Ідеологія Компанії розрахована на розвиток. Акціонери скеровують значні кошти в увдосконалення технології та виробництва. Інвестиційні програми передбачають модернізацію діючих і будівництво нових виробничих потужностей, і навіть цілих технологічних комплексів.

  Прийнята до реалізації інвестиційна програма на найближчі 5-7 років включає значні кошти. Протягом тільки останніх років реалізовані надвеликі проекти: проведена реконструкція по збільшенню потужностей власного маслоекстракційного заводу (м.Вільнянськ), встановлено сучасне вітчизняне та імпортне обладнання з переробки олійних культур; введена в дію власна ТЕС з виробництва тепла на біомасі (пташиного посліду), що дозволяє вирішити проблему з відходами виробництва і поліпшити екологічну ситуацію в регіоні; закінчується реконструкція діючого і будівництво нового цеху по забою і переробці м'яса птиці; будуються нові майданчики по вирощуванню птиці та т.ін. У планах - проведення реконструкції Племтахокомбінату «Запорізький» та придбання нової високотехнологічної сільськогосподарської техніки.

  Все що ми робимо, робиться людьми і для людей. Саме тому на перше місце ми ставимо якість продукції, задоволеність персоналу, високо цінуємо довіру до нас і вважаємо це ключовим фактором успіху Компанії.

  Разом з розширенням та модернізацією власного виробництва створюються нові робочі місця, посилюється інфаструктура, збільшується частка благодійності та рівень соціальної скерованості  Компанії у регіоні.

  Враховуючи тенденції внутрішнього ринку України, відток спеціалістів на тимчасові роботи  відчувається дефіцит кваліфікованого персоналу, є складнощі у пошуку та підборі персоналу.

  Пошук та підбір персоналу організовано у різних напрямках: це не лише залучення досвідчених професіоналів зі свого регіону та інших областей України, а й  залучення молодих спеціалістів (випускників ВИШів,  участь  ярмарках вакансій інше). Особлива увага приділяється підготовці внутрішнього кадрового резерву (впроваджена програма наставництва, проводиться робота у колективі з навчання та підвищення кваліфікації уже працюючих фахівців).

  Одним з інструментів залучення та закріплення спеціалістів на місцях Компанія вважає достатньо високий рівень оплати праці, виплату справедливої «чистої» заробітної платні, а протягом останніх років - надання працівникам житла. Тільки у 2018 році було закуплено 12 квартир для співробітників підприємств Компанії, впорядковані кімнати у гуртожитку, організовано безоплатне харчування на виробничих майданчиках, до діючого компенсаційного пакету включено забезпечення корпоративним мобільним зв'язком. Функціонує своя база відпочинку на березі Азовського моря та ін.

  Не менш важливим інструментом залучення та утримання фахівців  на підприємствах Компанії є розвиток, навчання та набуття досвіду персоналом за кошти Компанії,  в тому числі  - ознайомлення зі світовими технологіями: тренінги, семінари, конференції, виставки  як в Україні, так і за її межами.

  Усі добутки Компанії «Дніпровська», результативність її роботи, навіть у найскладніші періоди, безпосередньо пов'язані з діяльністю нашої професійної команди. На сьогодні наш трудовий колектив поєднує  більше 3000 чоловік, і можно без перебільшення стверджувати, що саме співробітники Компанії є її самим основним активом, який забезпечує стабільність бізнесу у будь-яких умовах!

  Наші цінності

  Ми розглядаємо цінності Компанії як філософію та фундаментальні принципи, що є підгрунтям поведінки співробітників Компанії. Вони формують культуру нашої Компанії, її індивідуальність та імідж.

  Ми розуміємо, що саме цінності багато в чому визначають правила та норми поведінки, принципи виконання роботи та взаємодії з колегами та клієнтами. Саме від цінностей Компанії залежить результативність роботи нашего колективу.

  Для нас корпоративні цінності є джерелом розвитку та підвищення ефективності роботи  персоналу:

  Наша команда

  Компанія — це перш за все люди, які в ній працюють, їх знання, уміння, навички та досвід. У нас спільна мета.

  Робота в команді однодумців дає змогу досягати визначних результатів. Разом ми сильніші і зможемо добиватися вирішення найскладніших завдань.

  Успіхи співробітників – успіхи Компанії.

  Мы створюємо для співробітників  такі можливості, за яких вони можуть повністю розкрити свій потенціал.

  Мы цінуємо індивідуальні досягнення кожного  співробітника, але при цьому усвідомлюємо важливість роботи в команді для виконання загальних цілей та завдань.

  Якість та орієнтація на споживача

  Ми поважаємо своїх колег по бізнесу, клієнтів та споживачів, ставимся до них так, як би хотіли, щоб ставилися о нас.

  Ми вважаємо, що люди працюють краще, якщо їх взаємовідносини  грунтуються на довірі. Ми працюємо для того, аби зберегти нашу найбільшу цінність – довіру клієнтів.

  Ми працюємо, дотримуючись правил, що зобов’язують нас виконувати обіцянки, які ми дали нашим клієнтам. Все, що створює компанія «Дніпровська», продиктовано намаганням виконати свої зобов’язання та поставляти на ринок продукти найвищої якості.

  Професіоналізм

  Ми знаємо, що робимо і використовуємо для цього наші знання, досвід та навички для отримання максимального результату. Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно вдосконалюємо уміння наших співробітників. Завжди прагнемо до більшого.

  Ми в першу чергу розглядаємо залучення персоналу з таким рівнем підготовки, соціальної скерованості та внутрішньої мотивації, які дадуть змогу співробітникам стати в нашій Компанії максимально ефективними.

  Прагнення мати професійних Співробітників -  це конкурента перевага нашого бізнесу.

  Інновації та розвиток

  Ми будуємо Компанію з довгостроковою перспективою. У своїй повсякденній роботі ведемо постійний пошук нових рішень, спрямованих на підвищення надійності та результативності. Для нас розвиватися – це означає бути у безперервному пошуку можливостей для самовдосконалення.

  Ми намагаємося організувати творчий підхід до вирішення проблем, формувати нові тенденції розвитку і впроваджувати свіжі ідеї раніше, ніж це роблять компанії-конкуренти, тим самим забезпечуючи високу якість нашої продукції та конкурентоспроможність.

  Компанія готова інвестувати кошти в поліпшення якості життя та підвищення рівня кваліфікації персоналу.

  Ми маємо за мету створювати для наших співробдітників можливості для росту. Ми переконані, що люди – наші основні активи.. Плануємо відповідні витрати на навчання та розвиток персоналу, надаючи можливості професійного зростання.

  Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому…

  Дотримання законності та правопорядку

  Ми виконуємо вимоги діючого законодавства України та міжнародних правових норм. Шануємо корпоративні цінності та управлінські принципи, ведемо бізнес у відповідності до внутрішніх Правил та Процедур.

  Ми захищаємо інтереси Компанії  будь-якими законними професійними способами.

  Активно боремося з коррупцією та недбалістю у Компанії, не приймаємо, а протистоїмо подібним явищам в державних та комерційних структурах.

  Турбота про навколишнє середовище

  Ми приділяємо дуже велику увагу екологічній безпеці на всіх етапах нашої виробничої діяльності з питань технології, збуту та реалізації інвестиційних програм. Впродовж всієї історії нашої Компанії ми завжди проявляли ініціативу в галузі охорони навколишнього середовища.

  Ми відкрито працюємо з Громадами на місцях, беремо участь у реалізації їх соціальних проектів.

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE