Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Інкубаційні яйця

  Інкубаційні яйця

  Инкубація яйця — процес розвитку ембріону від моменту знесення яйця до появи курчат за певних кліматичних умов. Умови для його нормального розвитку створюються та забезпечуються на підприємствах групи компаній штучно.

  Саме інкубація яйця є одним з профільних напрямків діяльності Компанії. Основна спеціалізація ТОВ «Племптахокомбінат «Запорізький» ( підприємство засноване 21 січня 2008 року, розташоване в Токмацькому районі Запорізької області, входить до складу групи компаній «Дніпровська») – це виробництво інкубаційного яйця для відтворення поголів’я бройлерів кросу Cobb-500 та Ross 308. 

  На сьогодні в межах підприємства функціонують 2 птахівничих майданчики для вирощування ремонтного молодняку; 4 птахівничих майданчики для дорослого стада племінних курей-несучок кросу Cobb-500 та Ross 308. Потужність кожного промислового майданчика становить 80000 курей-несучок та 7000 півнів. Виробничі майданчики збудовані з використанням сучасного обладнання ведучих зарубіжних виробників.

  Потужність підприємства ТОВ «ППК «Запорізький» - біля 60 млн штук інкубаційних яєць на рік. Для інкубації використовуються тільки яйця від здорового батьківського стада, які мають правильну форму, гладку однорідну шкаралупу вагою від 50 до 73 г.

  Збирають інкубаційні яйця через кожні півтори-дві години, упаковують до ящиків з бугорчатими прокладками і для короткотермінового зберігання відправляють до яйцескладу підприємства з температурою 16-18 °С. Яйце калібрують та дезінфікують.

  Загальний строк зберігання яєць до моменту закладки їх на інкубацію не перевищує 6-ти днів. Приміщення, де зберігаються яйця, вентилюється з контролем температури та вологості. 

  Інкубаційні яйця отримані від клінічно здорового поголів`я курей. Батьківське поголів`я курей утримується згідно ветеринарно-санітарних правил, а також піддається постійному моніторингу щодо інфекційних хвороб, про що свідчать експертні висновки лабораторії.

  Реалізація добового молодняка бройлерів Ross 308 здійснюється цілий рік.

  Забезпечення виробництва продукції високої якості, підвищення продуктивності курей-несучок, рентабельність виробництва робить свої успіхи в стабільному бізнесі Компанії.

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE