Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Високий рівень екологічної безпеки на підприємствах групи  компаній «Дніпровська»

  Дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах групи  компаній «Дніпровська»  — це важлива й безкомпромісна вимога  у виробничій діяльності, принципи якої викладені у Екологічній політиці Компанії.

  Зобов’язання і стратегічні цілі Компанії в частині екології  - це сукупність заходів, спрямованих на  охорону навколишнього середовища, збереження та відновлення природних ресурсів, безпеку життєдіяльності людини, запровадження безвідходних і маловідходних екологічно чистих технологій з метою оптимальних умов природокористування.

  Досягнення мети по підвищенню рівня екологічної безпеки виражається у вирішенні наступних завдань:

  На сьогодні діяльність підприємств групи  компаній «Дніпровська» відбувається без  порушень водного та повітряного балансу регіонів. Якість очищених стічних вод відповідає затвердженим нормативам гранично допустимих скидів і за обсягами, і за концентраціями, для чого здійснюється сприяння науковим розробкам новітніх природоохоронних технологій для перероблення відходів та очищення стічних вод підприємств.

  Підприємства групи компаній «Дніпровська» в частині дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах є об’єктами постійного державного контролю з боку Держспоживслужби та екологічних інспекцій, а також зі сторони власних штатних сертифікованих екологів та осіб, які відповідальних за охорону довкілля, робота яких пов’язана з екологічними аспектами діяльності підприємства.

  Птахоферми побудовані з дотриманням санітарно-захисної зони. (Наказ МОЗ України  «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» № 173 від 19.06.1996).

  Удосконалюються умови утримання птиці з метою наближення їх до природних (збільшується розмір приміщень, у яких перебуває птиця, зменшується кількість утримуваних голів на 1 м2, щоб забезпечити напіввільне пересування  та ін).

   

  Порядок взаємодії з підрядними організаціями в галузі ОНС (файл pdf, 2.0 Mb)

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE