Високий рівень екологічної безпеки на підприємствах групи компаній «Дніпровська»
Дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах групи компаній «Дніпровська» — це важлива й безкомпромісна вимога у виробничій діяльності, принципи якої викладені у Екологічній політиці Компанії.
Зобов’язання і стратегічні цілі Компанії в частині екології - це сукупність заходів, спрямованих на охорону навколишнього середовища, збереження та відновлення природних ресурсів, безпеку життєдіяльності людини, запровадження безвідходних і маловідходних екологічно чистих технологій з метою оптимальних умов природокористування.
Досягнення мети по підвищенню рівня екологічної безпеки виражається у вирішенні наступних завдань:
- зниження негативного впливу підприємств на навколишнє середовище;
- забезпечення пріоритету збереження життя і здоров’я своїх працівників у процесі трудової діяльності;
- забезпечення захищеності персоналу та суспільства від аварій та їх наслідків;
- зниження обсягів викидів у атмосферу;
- реалізація заходів з енергозбереження;
- технологічне переозброєння і поступове виведення з ладу застарілого обладнання;
- раціональне використання природних ресурсів;
- скорочення обсягів виробничих відходів і їх раціональне вторинне використання.
- запобігання надзвичайних екологічних ситуацій і аварій, які можуть призвести до істотного забруднення навколишнього природного середовища, фінансових втрат і банкрутства;
- розвиток, удосконалення та впровадження Системи екологічного менеджменту (СЕМ), що дозволить виходити на новий рівень екологічних та соціально-економічних вигод
На сьогодні діяльність підприємств групи компаній «Дніпровська» відбувається без порушень водного та повітряного балансу регіонів. Якість очищених стічних вод відповідає затвердженим нормативам гранично допустимих скидів і за обсягами, і за концентраціями, для чого здійснюється сприяння науковим розробкам новітніх природоохоронних технологій для перероблення відходів та очищення стічних вод підприємств.
Підприємства групи компаній «Дніпровська» в частині дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах є об’єктами постійного державного контролю з боку Держспоживслужби та екологічних інспекцій, а також зі сторони власних штатних сертифікованих екологів та осіб, які відповідальних за охорону довкілля, робота яких пов’язана з екологічними аспектами діяльності підприємства.
Птахоферми побудовані з дотриманням санітарно-захисної зони. (Наказ МОЗ України «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» № 173 від 19.06.1996).
Удосконалюються умови утримання птиці з метою наближення їх до природних (збільшується розмір приміщень, у яких перебуває птиця, зменшується кількість утримуваних голів на 1 м2, щоб забезпечити напіввільне пересування та ін).
Порядок взаємодії з підрядними організаціями в галузі ОНС (файл pdf, 2.0 Mb)