Укр    Eng
  АПГК «Дніпровська»  /  Cоціальна відповідальність  / 

  Високий рівень екологічної безпеки на підприємствах групи  компаній «Дніпровська»

  Дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах групи компаній «Дніпровська»  — це важлива й безкомпромісна вимога у виробничій діяльності, принципи якої викладені в Екологічній політиці Компанії.

  Підвищення рівня екологічної безпеки групи компаній “Дніпровська” відбувається через:

  На сьогодні підприємства групи компаній «Дніпровська» діють в межах водного та повітряного балансу регіонів без порушень. Якість очищених стічних вод відповідає нормам, встановленим для гранично допустимих скидів, як за обсягами, так і за концентраціями. 

  Підприємства групи компаній «Дніпровська» є об’єктами постійного державного контролю з боку Держспоживслужби та екологічних інспекцій, а також зі сторони власних штатних сертифікованих екологів та осіб, які відповідальні за охорону довкілля і займаються екологічними аспектами діяльності підприємства.

  Птахоферми компанії побудовані відповідно до вимог Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, з дотриманням санітарно-захисної зони.

  Умови утримання птиці на птахофермах надають перевагу наближенню їх до природних умов, для чого збільшується розмір приміщень, у яких перебуває птиця, зменшується кількість утримуваних голів на 1 м2, щоб забезпечити напіввільне пересування тварин.
   

  Порядок взаємодії з підрядними організаціями в галузі ОНС

  Телефон:

  +38 061 702-02-02

  Адреса:

  вул. Електрометалургів, 302
  Нікополь, 53200, Україна

   

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»