Укр    Eng
  АПГК «Дніпровська»  /  Покупцям  / 
  Добові курчата

  Добові курчата

  Походження:

  Птиця виведена компанією Aviagen (Великобританія), якій належать права з розповсюдження курей та яєць більш ніж у 100 країнах світу.

  Загальний опис птиці:

  Шляхом успішного схрещування різних порід м'ясних курей був отриманий гібрид РОСС-308, який проявив високу продуктивність як у вирощуванні м'яса, так і у яйцекладні. Цей гібрид став дуже популярним як на птахофабриках, так і на приватних подвір'ях.

  Зовнішність:

  Зовнішність птиці гібрида РОСС-308 відрізняється від породистих курей, проте має характерну зовнішність, як у бройлера. Тіло РОСС-308 масивне, округле, відрізняється широтою та сильно випнутими грудьми. Мускулатура достатньо розвинена. Ноги сильні, широко розставлені, з чітко виділеними стегнами. Яскравий колір ніг, їх потужність та ширина постановки дісталися птиці від бійцівських порід, де такі фізичні особливості необхідні для забезпечення впевненості під час поєдинків. Оперення бройлерів чисто біле і не допускає вкраплень інших кольорів. Якщо ж такі є – це привід для вибраковування особини. Окрім однокольорового оперення, птиця має рівний тон шкіри, аби тушки мали привабливий товарний вигляд. Та саме еластичність шкіри дозволяє їй не сповзати та деформуватися при заморожуванні.

  Телефон:

  +38 061 702-02-02

  Адреса:

  вул. Електрометалургів, 302
  Нікополь, 53200, Україна

   

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»