Агро-промислова
група компаній «Дніпровська»
  Укр    Eng

  Добові курчата

  Добові курчата

  Птиця виведена компанією Aviagen (Великобританія), якій належать права по розповсюдженню курей та яєць більше ніж у 100 країнах.

  Вдале схрещування, для якого цілеспрямовано підбиралися різні породи м’ясних курей, призвело до отримання гібриду РОСС-308, який виявився високопродуктивним стосовно м’яса і навіть яєць і став затребуваним як на птахофабриках, так і на приватних подвір’ях.

  Зовнішність птиці значно відрізняється від породистих курей, а ось для бройлера має характерну зовнішність, із-за чого починаючий птахівник може легко сплутати одним м’ясний кросс з іншим.

  Тіло РОСС-308 масивне, округле, відрізняється широтою та відрізняється сильно випнутими грудьми. Мускулатура достатньо розвинена. Ноги сильні, широко розставлені, з чітко виділеними стегнами. Яскравий колір ніг, їх потужність та ширина постановки дісталися птиці від бійцівських порід, для яких така особливість будови необхідна для впевненості під час поєдинку.

  Оперення бройлерів чисто біле і не допускає вкраплень інших кольорів. Якщо ж такі є – це привід для вибраковування особини. Окрім однокольорового оперення селекціонери працювали і над рівним тоном шкіри птиці, аби тушки мали привабливий товарний вигляд. Саме еластичність шкіри дозволяє їй не сповзати та деформуватися при заморожуванні.

  Агро-промислова група компаній «Дніпровська»

  Телефон / факс / Email:

  +38 061 702-02-02     +38 061 702-02-01     office@ofc-pkd.com.ua

  Адреса:

  Україна, 69065, Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами онлайн

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»
  ONLINE