Укр    Eng
  Більше новин тут /

  Як ми представляли нашу продукцію на конференції «Food&NonFood»

  Як ми представляли нашу продукцію на конференції «Food&NonFood»

  Ми тримаємо свою позицію як інноваційна компанія, завжди бажаючи бути в курсі останніх тенденцій та розвитку нашої галузі. Нещодавно ми з великим задоволенням брали участь у відомому заході під назвою «Food&NonFood», де ми мали можливість ознайомитись з останніми трендами, що стосуються торгових мереж та виробників.

  Під час цієї конференції ми мали можливість представити нашу продукцію шляхом приготування дегустаційного сету страв. Гості заходу, а також представники роздрібної торгівлі та постачальники були приємно вражені якістю та неперевершеним смаком страв, що підтвердилося високими оцінками, які ми отримали.

  Участь у цьому заході підкреслила важливість залишатись у центрі подій, постійно розвиватись та використовувати сучасні підходи до вироблення якісної продукції. Ми продовжуємо зосереджувати свої зусилля на виробництві продукції високої якості, яка відповідає потребам наших споживачів та сприяє здоровому способу життя. А також прагнемо надавати лише найкращі продукти, щоб кожен з нас міг насолоджуватись смачною та корисною їжею від українського виробника.

  Телефон:

  +38 061 702-02-02

  Адреса:

  вул. Електрометалургів, 302
  Нікополь, 53200, Україна

   

  Укр    Eng
  Зв'язатися з нами

  Контакти підрозділів АПГКД

  Всі права захищені   ©   Агро-промислова група компаній «Дніпровська»